Porażka z Tęczą

W rozegranym wczoraj spotkaniu 8 kolejki chrzanowskiej A-klasy Korona Lgota przegrała na własnym boisku z Tęczą Tęczynek 0-6(0-4). Korona w fatalnym stylu uległa ostatniej drużynie w tabeli która do wczorajszego meczu pozostawała bez punktów. Goście już po 7 minutach prowadzili 0-3, strzelając bramki w 2, 5 i 7 minucie, kolejne trafienia dołożyli odpowiednio w 29, 73 i 76 minucie. Miejmy nadzieje, że to będzie zimny prysznic dla naszych zawodników bo już w sobotę mecz w Myślachowicach.

Skład:

Artur Stryczek: Mateusz Zając, Adrian Banyś, Grzegorz Lasoń(53’ Tobiasz Goliński) ,Krzysztof Nowakowski , Łukasz Pałka ,Adrian Chochół(75’Adrian Bień), Szymon Lasoń(81’Mateusz Kalemba), Andrzej Nowak, Kamil Babecki, Jakub Kwaśniewski