Trzecia porażka

W zakończonym przed kilkoma minutami spotkaniu 4 kolejki chrzanowskiej A-klasy Korona Lgota uległa na własnym boisku Promykowi Bolęcin 1:3 (0:0). Goście objęli prowadzenie w 49 minucie dośrodkowanie z lewej strony z bliskiej odległości do bramki skierował zawodnik Bolęcina. Pięć minut później było już 0:2. W 60 minucie Korona zdobyła bramkę kontaktową, na strzał z połowy zdecydował się Andrzej Nowak, po jego uderzeniu bramkarz końcami palców odbił futbolówkę na poprzeczkę a sam wylądował w bramce, piłka natomiast wróciła na plac gry najszybciej znalazł się przy nie ja Łukasz Pałka i zdobył bramkę. Gospodarz otworzyli się chcąc doprowadzić do remisu i mieli ku temu okazje. Przyjezdni cofnięci szukali szans z kontry i po jednej z nich w 90 minucie sędzia wskazał na wapno po faulu Mateusza Zająca. Jedenastkę kapitalną paradą obronił Artur Stryczek. Promyk zdołał jeszcze podwyższyć prowadzenie w doliczonym czasie gry, długie podanie za linie obrońców dostał zawodnik gości i stanął oko w oko z naszym bramkarzem, kiwnął go do boku i z ostrego kąta strzelił do pustej bramki.