Przełamanie

Przełamanie

W rozegranym wczoraj spotkaniu 10 kolejki chrzanowskiej A-klasy Korona Lgota pokonała na własnym boisku Wolankę Wole Filipowską 4:1 (0:0). Mecz ten był debiutem na ławce trenerskiej Alfreda Piątka który zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Nowaka. Pierwsza bramka meczu padła w 64 minucie i zdobyli ją zawodnicy Wolanki. Na odpowiedź Korony nie było trzeba długo czekać bo już w 66 minucie mieliśmy remis w polu karnym gości faulowany był Kamil Babecki a sędzia wskazał na jedenasty metr, do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem pokonał bramkarza Wolanki. Po zdobyciu bramki Korona poszła za ciosem i trzy minuty później wyszła na prowadzenie, dośrodkowanie z lewej strony przez Andrzeja Nowaka na bramkę strzałem z 5 metrów zamienił Kamil Babecki. Na zakończenie spotkanie Korona zdobyła jeszcze dwie bramki w 90 minucie Jakub Kwaśniewski dośrodkował z rzutu rożnego a najwyżej w polu karnym wyskoczył Mateusz Zając podwyższając prowadzenie. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Jakub Kwaśniewski asystę przy bramce zaliczył Andrzej Nowak.