Przegrana w Balinie

W rozegranym wczoraj spotkaniu 5 kolejki chrzanowskiej A-klasy Korona Lgota przegrał z Orłem Balin 6:2 (4:0). Gospodarze objęli prowadzenie już w 5 minucie, a kolejne bramki padały odpowiednio w 22, 24 i 43 minucie a autorem wszystkich był Paweł Kalinowski. Korona na drugą połowę wyszła zupełnie odmieniona i w 58 minucie po długim wybiciu Artura Stryczka piłka przeszła obrońców i dopadł do niej Kamil Babecki stając oko w oko z bramkarzem Balina, lobem zdobył pierwszą bramkę dla Korony. W 69 minucie Artur Stryczek sfaulował w polu karnym zawodnika Orła, sędzia bez wahania wskazał na wapno, Stryczek w kolejnym już meczu wyczuł intencje strzelającego i obronił rzut karny. W 85 minucie po rzucie rożnym samobójczą bramkę zdobył Andrzej Nowak. Cztery minuty później akcja przeniosła się pod bramką gospodarzy a rzut rożny wykonywał Jakub Kwaśniewski, na bliższy słupek zbiegł Kamil Babecki i zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Wynik w ostatniej akcji meczu ustalił Paweł Kalinowski.