Pierwsze zwycięstwo

W rozegranym wczoraj spotkaniu 6 kolejki chrzanowskiej A-klasy Korona Lgota odniosła swoje pierwsze zwycięstwo pokonując Start Kamień 6:0 (5:0). Mecz rozpoczął się od mocnego ataku gospodarzy i już w 4 minucie Korona powinna prowadzić 1:0 ale rzut karny za zagranie ręką w polu karnym zawodnika gości nie wykorzystał Kamil Babecki, bramkarz Kamienia wyczuł intencje strzelającego. Cztery minuty później Kamil Babecki się zrehabilitował i wykorzystał podanie Piotra Dziedzica otwierając wynik meczu. W 16 minucie Lgota podwyższyła prowadzenie za sprawą Andrzeja Nowaka asystę przy bramce zaliczył Kamil Babecki. Dwudziesta czwarta minuta przyniosła piękną bramkę Szymona Lasonia, po wybiciu piłki z pola karnego przez zawodników Kamienia trafiła ona pod nogi Szymona Lasonia a ten nie zastanawiając się długo kropnął z narożnika szesnastki w długi górny róg bramki gości. W 30 minucie długie podanie dostał Kamil Babecki doskonale opanował piłkę i mając przed sobą bramkarz podał do Łukasz Pałki któremu pozostało zdobyć bramkę. Od 45 minuty Korona grała z przewagą jednego zawodnika, za faul na Kamilu Babeckim który wychodził na czystą pozycję, zawodnik Startu obejrzał czerwoną kartkę, do rzutu wolnego ustawionego na 20 metrze podszedł Piotr Dziedzic i strzałem w samo okienko ustalił wynik w pierwszej połowie. W drugiej połowie Korona miała jeszcze kilka doskonałych sytuacji na podwyższenie wyniku, na przeszkodzie stawał jednak bramkarz gości i rażąca nieskuteczność. W 83 minucie udał się jednak zdobyć szóstą bramką, drugie trafienie w meczu zaliczył Piotr Dziedzic po podaniu z głębi pola od Andrzeja Nowaka.