Kwaczała pokonana

W rozegranym wczoraj spotkaniu 7 kolejki chrzanowskiej A-klasy Korona Lgota pokonała na wyjeździe Unie Kwaczałe 2:3 (2:1). Pierwsza bramka meczu padła w 24 minucie Łukasz Pałka zagrał na piąty metr do Kamila Bebcekiego a ten mając na plecach trzech obrońców obrócił się i strzelił w długi róg bramki. Kwaczała potrzebowała zaledwie trzech minut żeby doprowadzić do remisu. W końcówce pierwszej połowy gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego. Korona na drugą połowę wyszła bardzo zmotywowana co przyniosło efekt w 64 minucie kiedy to ze środka pola Adrian Banyś zagrał do Jakuba Kwaśniewskiego wyprowadzając go na czystą pozycje, zawodnik Lgoty wykorzystał to podanie i doprowadził do remisu. Dwie minuty później to Korona wyszła na prowadzenie bramkę zdobył Kamil Babecki a asystę przy trafieniu zanotował Andrzej Nowak, goście dowieźli ten wynik do końca meczu i dopisali na swoim koncie trzy punkty.