Kolejna Wygrana

W rozegranym dziś meczu sparingowym Korona Lgota podejmowała na własnym boisku Błyskawice Myślachowice 3:2 (1:2). Pierwsza bramka padła w 13 minucie po strzale Andrzeja Nowaka z 25 m. Goście wyrównali w 26 minucie, a w 43 minucie wyszli na prowadzenie. W 58 minucie po rzucie rożnym dośrodkowanym przez Pawła Dąbka piłkę do siatki skierował głową Mateusz Zając. W ostatnie akcji meczu wynik ustalił Kamil Babecki po strzale głową, asystę przy tej bramce zaliczył Grzegorz Lasoń po celnym dośrodkowaniu z narożnika boiska.

Artur Stryczek, Mateusz Zając, Krzysztof Nowakowski, Szymon Lasoń, Łukasz Stryczek, Andrzej Nowak, Paweł Dąbek, Adrian Bień, Łukasz Pałka, Kamil Babecki, Piotr Dziedzic. Na zmiane wchodzili: Dawid Stefanowicz, Grzegorz Lasoń, Kewin Kalinowski, Jakub Janowicz